svrealcraft

minecraft: s5.disconnect.pl:25603


#1 2014-01-23 00:11:00

PolkaPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-22
Posty: 6

Podanie o budowniczego na serwerze svrealcraft.

Wiek:12
Nick: PolkaPL

Witam.może zacznę od słów pochwały dla waszego serwera jest to,serwer skromny i nierozbudowany,dlatego chce wam pomóc,aby serwer był jeszcze fajniejszy i przyciągał ogromne ilości graczy.
Przyznam szczerze że na waszym serwerze nie jest zbyt pięknie i kolorowo...W budownictwie z kwadratowych klocków siedzę już od 4 lat,w tym czasie zbudowałam setki większych lub mniejszych budowli z których staram się wyciągać  wnioski."Pracowałam" na wielu serwerach zaczynając na zwykłych prostych serwerach a kończąc na serwerach takich jak stillcraft.
  Cechuję się w szczególności w budownictwie nowoczesnym i współczesnym.Uwielbiam budować przeróżne miejsca spotkań,spawny i hotele.Na grę przeznaczam nawet do 4 godzin dziennie,ten czas mogła bym i spędzić na serwerze oraz forum,niestety nie posiadam ts-a,ale jeżeli najdzie taka konieczność będę wstanie go założyć.
   Z reguły jestem osobą spokojną i zrównoważoną,nie działam zbyt pochopnie,szczególnie zwracam uwagę nie tylko na to żeby budynek był piękny ,ale również starł się przekazać pewne emocje i uczucia.
     Oczywiście zdaję sobie sprawę z obowiązku jaki na mnie ciąży ,jako budowniczy będę dokładała wszelkich starań aby serwer był piękny i interesujący.
       
                                                                                                                                                                      Pozdrawiam
                                                                                                                                                                                  PolkaPL

Offline

 

#2 2014-01-23 11:58:45

SWAT

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 124

Re: Podanie o budowniczego na serwerze svrealcraft.

Przyjmuję ale ts zainstaluj jak mozesz:)
Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.republikaomikron.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.narutograa.pun.pl